Jak si vede web Violet Planet co se návštěvnosti týče ? Nejlépe si to můžeme ukázat na grafu. Na vodorovné ose najdeme 12 měsíců, na svislé ose pak počet návštěv. Čtyři barevně rozlišené grafy tedy ukazují návštěvnost v daném měsíci daného roku.

 

 

Tomuto tématu je věnovaná celá tato rubrika. Překvapením pro některé z vás možná bude zjištění, že historie webu sahá až do října roku 2012. Od té doby začala návštěvnost zhruba exponenciálně narůstat až v srpnu roku 2013 dosáhla maxima a začala zase upadat. Od roku 2014 však začala zase narůstat až v prosinci dosáhla zatím úplného maxima - 5714 návštěv. Loňský rok, rok 2015 (na grafu označený bílou barvou) pak ukazuje, že se návštěvnost celkem přísně držela hodnot mezi čtyřmi a pěti tisíci návštěvníků za měsíc a opět jako v roce 2014, i v roce 2015 dosáhla svého maxima v prosinci.

 
 

 Zajímavá je také graf unikátních návštěv (tedy návštěv z jedné IP adresy). Ty zaznamenaly své maximum už v srpnu roku 2013 a do dnešní doby nebyl tento rekord překonán, ba co víc, v podstatě jsme se k němu už znovu nepřiblížili. 

 
 
 

Pokud vás zajímá více, přidejte se prosím k mé skupině na facebooku určené speciálně pro všechny návštěvníky tohoto webu. Jste vítáni.